czwartek, 6 sierpnia 2015

Będę lekarzem

Od tej książeczki zaczęło się, że trzeba było skompletować Mai odpowiednie narzędzia do pracy lekarza. Kuferek wyposażony w niby strzykawki, stetoskop, buteleczki z syropkami, bandaże, lepce itp.
Po zapoznaniu się i przeszkoleniu w zakresie medycyny Maja wzięła się do roboty czyli za leczenie. Dzięki książeczce dowiedziała się jakie narzędzia do czego służą by w praktyce sprawnie uderzać młotkie w kolano - jej ulubione leczenie :-p
Nikogo z domowników ba nawet dziadkowie, babcie, ciocie, wujki nie ominęło szczegółowe badanie. Obsłuchany, obstukany, zalepiony i napojony syropem - każdy dowiedział się jakie są rokowania na przyszłość - i niestety takie życie, nie każdy przyszedł z "cucu" więc wyszedł ze złą  wiadomością :-D 

Opis:
"...Ciekawski mały Czytelnik znajdzie odpowiedzi na pytania:
Co zawiera apteczka pierwszej pomocy? Z ilu kości składa się ludzki szkielet? Jakich 5 zmysłów posiada człowiek? Ile mamy zębów mlecznych? Dlaczego ważne jest to, co jemy? Do czego służy aparat rentgenowski? Okulista, ortopeda, laryngolog – w czym specjalizują się ci lekarze? Czy weterynarz to też lekarz?..."Info:

Tytuł: "Kiedy dorosnę, będę lekarzem"
Ilustracje: Krzysztof Kozera
Format: 265 x 195 mm
Stron 16 + 2 karty z naklejkami
Oprawa miękka, szyta, uszlachetniona folią
Wydawnictwo AWM


4 komentarze :

 1. Chyba sprawię to moim potworkom:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po minie można wywnioskować że lubi ten zawód ;-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Książeczka wygląda pięknie! na pewno pozwala dziecku doskonale sobie wszystko wyobrazić. Tymczasem mój Synek na razie chce być pilotem:-) Serdecznie pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książka - a Majeczce życzę aby została lekarzem!:]

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Blogerzy! nie publikuje komentarzy z linkami do waszych stron, jeśli chcesz być ZAUWAŻONYM bądź kreatywny i wyraź to słowami w komentarzu bez spamu :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...