sobota, 16 sierpnia 2014

Warsztaty fotograficzne i inne atrakcje

Robicie czasem porządki w folderami ze zdjęciami ?  ja ma tyle zdjęć że wszystkie partycje są załadowane do takiego stopnia że już komputer mi odmówił kolejnego załadowania nowych zdjęć z aparatu :-/ więc od paru dni przeglądam, sortuje, usuwam nie potrzebne a te które znaczą dla mnie dużo lokuje w www.epikfoto.pl. Tam z reguły od paru lat już wywołuje fotki i te zwykłe i te w formie foto książki. Ale teraz się będę skupiać na fotoksiążce bo mam parę fajnych folderów o różnej tematyce które bardzo  chcę uwiecznić bo bardzo dużo dla mnie te chwile znaczyły.
Jedną z tych pięknych chwil były warsztaty fotograficzne organizowane przez Olympus na początku czerwca w Krakowie, no nie wiem jak to się stało że się tym wam nie pochwaliłam, ale chyba czerwiec był dla mnie bardzo ciężkim miesiącem pod względem organizacji. Prawie każdy dzień był wyjazdem, spotkaniem, omówionym terminem i to jeszcze zakończenie roku szkolnego dzieci, a już nie wspomnę o pierwszym wyjeździe dzieci na obóz na drugi koniec Polski, który mnie wyczerpał nerwowo i finansowo  :-)
Ale nie odbiegając od tematu warsztatów. To był mój pierwszy raz z profesjonalnym aparatem, do tej pory i pewnie jeszcze długo będę robić moim cyfrowym samsungiem 210PL  Nie narzekam na niego robi dobrze pod warunkiem że wie jak się nim obsługiwać i tu właśnie na warsztatach  dowiedziałam się dużo na temat fotografii i obsłudze aparatu. Ale  Nie ukrywam że praca na Olympusie zrobiła na mnie duże wrażenie i po paru godzinnym robieniu zdjęć nim ciężko było mi się  rozstawać :-/
Na warsztaty mogłam wsiąść ze sobą dziecko które pomogło mi w robieniu fajnych zdjęć czyli wiadomo mój mały model  z którym pracowałam by   mogło być dumne z mamy za jakieś kilka lat oglądając foto książkę z sesji z udziałem  jej :-)

Pierwsze trzy zdjęcia pochodzą z mojego sprzętu.
A poniższe  to olympus :-)  A i jeszcze może dodam że warsztaty prowadziło wspaniałe rodzeństwo
Diana i Rafał z dr5000.com 
Którym bardzo dziękuje  za wytrwałość w  szkoleniu mnie :-) szczerze powiem wam że jestem samoukiem i to co do mnie mówiliście i pokazywaliście nie dochodziło do mnie, ale zabawa ze sprzętem i dochodzenie co do czego w końcu powiedzmy dotarło do mnie :-) A poniżej skromny efekt z tego pamiętnego dnia :-)

Przydatne linki i ciekawostki:

* Fotki i foto książki polecam www.empikfoto.pl

* Olympus www.olympus.pl

* Biała bluzeczka to upominek ze spotkania mam blogerek od Wystrzałowe ubranka

* Opaska z pierwszego zdjęcia oraz piesek z ostatniego zdjęcia to upominek również otrzymany na spotkaniu mam blogerek od Kominowo to i owo i FB

* Warsztaty prowadziło  rodzeństwo Krasa dr5000.com i FB

5 komentarzy :

 1. No no teraz to wielka fotografka z Ciebie będzie, bo już wielką modelkę to masz od dawna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super zdjecia! Co to za maszyna?

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te zdjęcia i pięknie będą się prezentować w tej foto książce, to chyba będzie najlepsza pamiątka dla córki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie! Sama bym chciała uczestniczyć w tego typu warsztatach! :) A malutka - cała MAMA! :)))))))

  OdpowiedzUsuń
 5. O słodka :-0 te zdjęcia są o wiele lepsze z tego olympusa, Maja prawdziwa modelka :-)

  co do fotoksiążki to dostałem dziś na e mail właśnie ofertę od empikfoto.pl i nawet koszt jest porównywalny do zwykłego wywołania zdjęć licząc się z tym że te zdjęcia też trzeba gdzieś wsadzić a albumy za darmo nikt nie daje :-p

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Blogerzy! nie publikuje komentarzy z linkami do waszych stron, jeśli chcesz być ZAUWAŻONYM bądź kreatywny i wyraź to słowami w komentarzu bez spamu :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...