wtorek, 1 stycznia 2013

Wyniki mojego rozdania !!!!

Już od wczoraj myślę kogo mam wytypować do dwóch nagród,  przeczytam dokładnie komentarze i przeglądnęłam strony na których zamieściliście mój baner, by was lepiej poznać i tak po lekturze i po prawie przespanej nocy i po całym tym dniu, dwie osoby mi się utrwaliły o których często myślałam i stwierdziłam że im należy się za to za wrócenie w głowie  :-)


Pierwszy zestaw dostaje konkursowaja i przy okazji gratuluje powiększenia rodziny i faktycznie córka świetnie wygląda na tle tego nieba,  jak anioł :-)Drugi zestaw otrzymuje Wiola i gratuluje jej trzech sióstr, faktycznie masz racje jeśli ci tusz nie spasuje, to szkoda by się zmarnował, zawsze można podrzucić siostrze ona na pewno się nie obrazi że już otwarty :-)  Też mam siostrę i często i gęsto się dzielimy kosmetykami :-D


Gratuluję
zaraz napiszę do was prosząc o adres do wysyłki :-)

PS. A wkrótce ogłoszę kolejną zabawę  z okazji pierwszych urodzin bloga :-) Tym razem nagrody będą przygotowane na tą specjalną okazję :-)

5 komentarzy :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Blogerzy! nie publikuje komentarzy z linkami do waszych stron, jeśli chcesz być ZAUWAŻONYM bądź kreatywny i wyraź to słowami w komentarzu bez spamu :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...